Festiwal Gramy

Rodzaj: Wydarzenia Inne
Start: 08.04.2017 - 10:00
Koniec: 09.04.2017 - 18:00
MAPA 335x267

To niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału w turniejach (w tym eliminacjach do Mistrzostw Polski), a przede wszystkim świetną zabawę przez cały weekend!

Formuła festiwalu jest prosta - przez całą sobotę i niedzielę w Gdynia Arena gramy w gry planszowe, od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne.

W festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 1000 tytułów, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze - Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista "20 gram" - lista sugerowanych przez nas gier, których każdy powinien spróbować. Listę gier "20 gram" oraz pełną listę tytułów dostępną podczas imprezy znaleźć będzie można bliżej terminu Festiwalu na stronie www.festiwalgramy.com

Dla młodszych uczestników przygotowana będzie strefa Poszukiwaczy Przygód, gdzie znajdzie się wiele atrakcji tj. dmuchany zamek czy specjalnie przygotowana mata sumo.

Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8
www.gdyniaarena.pl


Kwiecień 2017